Koncert na który Seniorzy czekali

5. 01.2020 r. – KONCERT NOWOROCZNY – ORKIESTRA SOLISTÓW WIEDEŃSKICH i WIESŁAW OCHMAN. Seniorzy są szczęśliwi, że mogli być na tak fantastycznym koncercie.
To drugi Koncert Noworoczny cieszący się niesłabnącą  popularnością Orkiestry Solistów Wiedeńskich pod dyrekcją Piotra Gładkiego. Wydarzenie to odbyło się w Miejskim Domu Kultury w Radomsku wspólnie z orkiestrą dwunastu Solistów (instrumenty smyczkowe i dęte) wystąpili goście: Wiesław Ochman (tenor), Katerina Hebelkova (mezzosopran) i Renata Dobosz (mezzosopran).
Koncert odbył się pod kierownictwem muzycznym Piotra Gładkiego(jako ciekawostkę podam, że pochodzi z Radomska), prowadzenie koncertu – Wiesław Ochman , mistrz słowa, uroczych anegdot. Rozbawił publiczność nadzwyczaj. O ileż jesteśmy zdrowsi. Artysta, którego podziwiamy i cieszymy się, że mogliśmy nacieszyć się jego obecnością. Bliżej nam w Nowym Roku do kontaktu z kulturą profesjonalną. Doznania artystyczne wspaniałe. W przerwie w foyuue poczęstunek w ramach życzeń noworocznych od Prezydenta Radomska i Dyrektora MDK – lampka szampana i słodka przekąska.