Przyszła nam do głowy złota myśl

Kończąc wyżej wymieniony  tytuł –  by potańczyć właśnie w Sylwestra. W dniu 30 grudnia Seniorzy przygotowali  wszystko: menu, nagłośnienie, stoły, zastawy itp. W dniu Sylwestra u Seniorów już tylko kosmetyka i rozpoczęcie.

Drodzy Seniorzy, w ostatnim dniu roku 2019 nasuwa mi się taka refleksja, że dzięki Waszej pogodzie ducha, ciekawości świata i ludzi – odkrywaliśmy szlaki nieprzetarte. Zachwycaliśmy się nowymi pięknymi miejscami, zabytkami, otaczającą przyrodą. Zawieraliśmy nowe przyjaźnie, poznawaliśmy wiele miejsc, które należy i wypada w naszym wieku 60+ poznać.
Chciałabym, abyście zawsze czuli się młodzi duchem, byli szczęśliwi, dbali o siebie i zawsze byli otaczani życzliwością. Dostrzegajcie piękno wokół siebie, cieszcie się drobiazgami i każdą chwilą. Bądźcie odporni na zmartwienia i troski, bo życie cudem jest – więc kochajcie życie, kochajcie się bawić, a dziś okazja nie lada – Sylwester u Seniorów w Klubie Seniora w Nieznanicach. Kończy się stary, nasz dobry rok, cieszmy się z niego do 24.Oczekujmy z radością Nowego Roku. Zapraszam do szampańskiej zabawy! (wypowiedź Opiekuna Klubu Seniora w Nieznanicach w czasie otwarcia Sylwestra u Seniorów 2019)

W programie było tak:
1.Otwarcie Sylwestra przez Opiekuna Klubu
2.Powitanie przez Przewodniczącego Zarządu Klubu
– WSPÓLNY TANIEC
– ZGADUJ – ZGADULE
– TANIEC NA GAZECIE
-POKAZ MODY DAMSKO-MĘSKIEJ
– ŻARTOBLIWE MONOLOGI SENIORÓW: KRZYSZTOFA I RYSZARDA
– PRZYSŁOWIA NA STYCZEŃ/NAJLEPSZE ODCZYTANIE
– WYBÓR KRÓLA I KRÓLOWEJ BALU
– KONKURS TAŃCA
– POSTANOWIENIA NOWOROCZNE
-NAJLEPSZE ŻYCZENIA NOWOROCZNE PRZEZ PRZEWODNICZĄCEGO ZARZĄDU NASZEGO KLUBU SENIORA W NIEZNANICACH – KRZYSZTOFA GLIŃSKIEGO
P.S. Zdjęcia nie są najlepsze z powodu ruchu, światła. Ale jest co wspominać! Z najlepszymi życzeniami, dla tych wszystkich, którzy nam kibicują!